مشاوره و سفارش

برگه زردآلو

محصول برگه زردآلو از چند نوع میوه زردآلو تازه خوری با دو روش طبیعی سنتی و یا صنعتی خشک کن تولید می شود و تأمین آن در هر دو حالت فروش عمده و خرده فروشی با کیفیت های قابل قیاس از نظر رنگ، طعم، سایز درشت و اندازه کوچک دارای بافت گوشتی و با نوع بافت کاغذی انجام می گیرد. ما عهده دار مسئولیت تأمین برگه زردآلو گوگردی و آفتابی به همه شهرها و در سطح صادرات آن هستیم.

زردآلو

در ایران ارقام کاشته شده ی میوه زردآلو زیاد است و باید خانواده میوه زردآلو را چنین دسته بندی کرد که برخی رقم ها طعم شیرین تر را دارا هستند و برخی دیگر مزه شان شیرینی متوسط دارد و نیز چندین رقم با طعم خنثی رشد می کنند. همواره برای تأمین میوه زردآلو نسبت به تفاوت رقم های آن اشاره می کنیم و محصولی برای مشتریان ارسال می شود که با نیازشان مطابقت داشته باشد. برای تأمین میوه زردآلو با هدف پشتیبانی از خریداران بازار داخل و همکاری برای صادرات را صورت می دهیم.

سیب

سیب ایران به لحاظ فراوانی نسبت به میوه های دیگر در سطح وسیع تری کاشت می شود و هر سال ارقام مختلف آن در فصل های مختلف برای بازار عرضه می شود. میوه سیب محصولی صادرات محور است و خوشبختانه مراحل تجارت این محصول برای پیوست به بازارهای بین اللملی در چندین سال به طور مداوم در حال انجام است. مجموعه تولیدی و سورتینگ میوه ما هدف صادرات بهترین سیب ایرانی را با تدابیر خاصی اجرا می کند و پشتیبانی متمایز از مشتریان مستقر در کشورهای بزرگ و کوچک را انجام می دهیم.

گیلاس

میوه گیلاس تازه خوری را از باغات شهرهای سردسیر و دارای خاک حاصلخیز برای خریداران ایرانی و سفارشات صادراتی تأمین می کنیم که همواره برای ایجاد کیفیت بالا در محصول نهایی، با رعایت استاندارد سازی ها نسبت به تولید گیلاس اقدام می نماییم. گیلاس ایرانی مورد درخواست خیلی از کشورها هست و تا حدودی می توانیم در مورد اعلام نیاز اکثر بازارهای بین المللی به تأمین بهترین گیلاس با بسته بندی مطلوب اقدام نماییم.

کشمش

کشمش ایران به سبب تولید کاملاً مرغوب آن، در سطح بازارهای بین المللی دارای آوازه ای قدیمی تر است و با این حساب صادرات محصول کشمش در انواع طلایی، تیزابی، نوع آفتابی ارگانیک و نوع سبز کاشمری صورت می پذیرد. محصول کشمش ایران رقابت پذیری خوبی به سبب بهره مندی شرکت ها از دستگاه های پیشرفته بدست آورده است و مجموعه ما می تواند به خریداران کشمش، نوید همکاری مطلوب را بدهد.

قیسی زردآلو

قیسی زردآلو شکل متفاوتی نسبت به برگه زردآلو دارد و این محصول بیشتر با روش سنتی و با ترفندها و مراحل اختصاصی تولید می شود که فرآوری آن کمی پیچیدگی دارد. چنانچه تصمیم تان برای خریداری عمده و خرده قیسی زردآلو قطعی است، می توانید از مشاوره های تخصصی مجموعه ما در قالب تأمین و صادرات محصول قیسی زردآلو با کیفیت های متفاوت بهره مند گردید.

میوه خشک

میوه هایی که دارای کیفیت رنگ و طعم مطلوبی هستند را با فرآیند سالم سازی صنعتی تبدیل به میوه خشک می کنیم و تولیدات آماده در حالت محصول اسلایس شده و خلال شده قابل عرضه می باشند. بهترین میوه خشک ها طعم لذت بخشی دارند و دارای خاصیت های فراوانی می باشند. مجموع میوه های خشک شده مجموعه ما در بسته بندی های چند گرمی و چند کیلویی برای خرید خرده و در بازار عمده فروشی میوه خشک، قابل تأمین است.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

در مجموعه بازرگانی میوه و خشکبار ما، اقدامات سورتینگ و فروش میوه در سطح بازار میوه و تره بار ایران و نیز صادرات آن صورت می پذیرد و همچنین در حوزه تولید و تجارت خشکبار با طیف متنوعی از بهترین محصولات فرآوری شده در تأمین و پذیرایی از مشتریان داخلی و صادراتی بازار جهانی خشکبار، فعالیت می کنیم. همواره سعی مان این بوده تا در بازار میوه و خشکبار بر اساس نیاز واقعی مشتریان کسب تکلیف نماییم و محصولات مرغوب و سالم را عرضه کنیم.

مدیر این مجموعه

احسان یوسفی

Call Now Buttonتماس بگیرید