این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار اینترنتی انواع زردآلو مرغوب ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات زردآلو مرغوب ایرانی
زردآلو مرغوب

انواع زردآلو مرغوب ایرانی به بازارهای بین المللی صادر می شود که بخشی از تجارت صادراتی از طریق اینترنتی با شیوه های نوین بازاریابی صورت می پذیرد.
زردآلو میوه ای است که رشد آن در شرایط مساعد، با کیفیت مرغوب همراه می شود و کشور ایران از اقلیمی مناسب برای پرورش بهترین ارقام زردآلو برخوردار است. در دنیا کشاورزان چند کشور با ظرفیت انبوه به پرورش زردآلو مشغولند و به پاس زحمات شان، انواع زردآلو در کیفیت متفاوت برداشت می شود. ایران کشوری با زمین های کشاورزی مناسب جهت کاشت و پرورش طیفی از ارقام مختلف زردآلو مرغوب و خوشمزه می باشد و در طول سالیان زیاد توانسته بهترین زردآلوها را به بازارهای جهانی روانه سازد. امروزه تجارت زردآلو از هر سمت و سوئی امکان پذیر است که ساده ترین راه های خرید و فروش رقم های مختلف زردآلو با بازار اینترنتی ممکن گردیده است.

زردآلو مرغوب ایران

صادرات زردآلو مرغوب ایرانی

زردآلو ایرانی از بس که کیفیتش بالاست، جزو مرغوب ترین نوع در بازار جهانی شناخته شده است و ظرفیت های تجارت کلان برای آن شکل گرفته که در واقع هر ساله صادرات بسیار خوبی به پای این میوه محبوب نوشته می شود. انواع زردآلو که در خاک ایران رشد می یابند دارای نام های انحصاری هستند که بر اساس این اسامی، در بازار بین فروشنده ها و خریداران معامله می شوند. خیلی از کشورها به طعم زردآلو ایرانی عادت کرده اند و بر همین اساس فروش صادراتی انواع زردآلو از مسیرهای گمرکی کشور ایران به مقصد چندین کشور اروپایی و آسیایی انجام می پذیرد.

انواع زردآلو مرغوب

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید