این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید رقم زردآلو عسگرآباد شیرین

آیا از رقم زردآلو عسگرآباد اطلاعاتی دارید؟ بازار خرید این محصول در چه بازه ای فعال است و از کدام شهر می توان چنین زردآلوی شیرینی را با کیفیت یکدست خریداری کرد و سریع تحویل گرفت؟
زردآلو عسگرآباد میوه ای دلچسب با فرم نسبتاً درشت و کشیده با رنگ زرد متمایل به نارنجی که گاهاً در صورتی که خوب آبدهی شده باشد و نور کافی تابیده باشد، قسمتی از گوشت آن صورتی رنگ خواهد بود. اواخر خرداد ماه زمان تعیین شده جهت چیدن زردآلو عسگرآباد است که این نوع میوه رقمی مقاوم و شیرین و بسیار پربازده بوده و اینکه کارهای غذایی زیادی توسط آن انجام پذیر است. زردآلو عسگرآباد عملاً یک میوه پرفروش و عمومی پسند است که به موازات آن کارهایی همچون تولید مربا، کمپوت در کنار ایجاد مسیر تبدیل به میوه خشک نیز انجام می پذیرد.
برنامه ریزی و سرمایه گذاری در تولید زردآلو عسگرآباد از سال ها پیش در مناطق جغرافیایی مناسب این رقم شروع شده و با اصل بازدهی فوق العاده این محصول، می توان به مسیر سودمندی تجارت آن بسیار امیدوار بود. چند شهر استان آذربایجان شرقی و همچنین شهرهای آذربایجان غربی در کاشت زردآلو عسگرآباد پیشتاز هستند و به نوعی ظرفیت عرضه در بازار این استان ها بالا می باشد و مسیر خرید آسان برای سراسر ایران گشایش یافته است.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید