این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار خرید قیسی زرد درجه یک مرند

قیسی زرد

قیسی زرد درجه یک، بازار مناسبی در حالت معاملات روزانه دارد که خرید در حجم انبوه از شهر اصلی تأمین کننده آن یعنی شهر مرند می تواند درصد تخفیف های خوبی عاید مشتریان کند.
از جمله فعال ترین شهرها در تولید قیسی زرد می توان به شهر مرند اشاره کرد که البته تنها به فرآوری انواع قیسی نمی پردازد و در عنوان مرکز خشکبار که ارائه دهنده ی محصولات خشک درجه یک است هم شناخته می شود. آنگاه که در بازار کل کشور نیاز بر محصولی همچون قیسی زردآلو احساس می شود، امکان هماهنگی خرید و فروش های منظم و سامان یافته توسط بازار شهر مرند عملیاتی می شود. تقریباً کار تولید قیسی زرد یک سکوی سودمند جهت کارآفرینی ارزشمند می باشد که در شهر مرند خیلی ها برای چنین کاری، برنامه می چینند و هم اکنون جزو تولیدی های مطرح محسوب می شوند.

قیسی زرد
قیسی زرد خشکباری محبوب است و طبیعتاً در مسیر تولیدش، سطح کیفی نهایی اش یا درجه یک خواهد بود و یا در حد کیفیتی درجه دو فرآوری آن انجام می گیرد. بازار خرید قیسی زرد با تلاطم های همیشگی همراه است که این اتفاقات در ارتباط با تفاوت کیفیتی بروز می کند. در کل اگر قیسی زردی که کیفیتش درجه یک است را می خواهید خرید کنید، فرصت آن از بازار شهر مرند همراه تخفیف های خوب مهیا است.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید