این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار رقم زردآلو جهانگیری مرغوب ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش زردآلو جهانگیری درجه یک
زردآلو جهانگیری

زردآلو جهانگیری شاهرود، شهر زردآلوی ایران از جمله رقم هایی است که سرمای دیررس بهاره را به خوبی تحمل می کند و جهت مصرف تازه خوری از کیفیت و طعمی مرغوب و بازار پسند برخوردار است.
در بازار زردآلوی ایران، شهر شاهرود به نام مرکزی شناخته شده است که تأمین کننده اصلی میوه زردآلو در بیشترین تنوع می باشد. زردآلو جهانگیری رقمی از ارقام خاص خانواده زردآلو می باشد که نیاز به آب و هوای مساعد و خاک حاصلخیز دارد که در کشور ایران، شهر شاهرود همه این شاخصه ها را برای رشد چنین زردآلوی بازار پسندی، یکجا دارد. زردآلو جهانگیری با مراقبت های اصولی به نام یک رقم شناخته شده دارای چنین مشخصاتی است که شکل تخم مرغی آن با گوشته ای به رنگ قرمز و زرد با طعم شیرین رشد می کند. خوشبختانه این زردآلو سال هاست که در شاهرود کاشت می شود و در این چند مدت ظرفیت انبوهی از این زردآلو به صورت برخورداری از کیفیت مرغوب حاصل شده است.

زردآلو جهانگیری

فروش زردآلو جهانگیری درجه یک

شاهرود شهری نام آشنا برای فروش میوه زردآلو است و خوشبختانه در این شهر رقم زردآلو جهانگیری نیز در کیفیت درجه یک مناسب مصرف تازه خوری پرورش می یابد. شاهرود برای خریداران زردآلو ارزش مرکزی را ایفا می کند که می توانند با بهترین امتیازات،مرغوب ترین انواع زردآلو را تهیه نمایند. همواره مشهود است که چنانچه کسی قصد خرید زردآلو جهانگیری و یا نمونه های دیگر را داشته باشد، می تواند از بازار این شهر با بهره مندی از امتیاز و تخفیفات قیمتی خوب به هر رقم زردآلوی مورد نیاز دست پیدا کند.

زردآلو جهانگیری

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید