این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار فروش عمده زردآلو تبرزه درشت

همواره اخبار رسیده از بازار زردآلو نشان می دهد که میزان معاملات خوبی روی رقم تبرزه درشت جریان دارد. فروش عمده این رقم در برخی شهرها با بالاترین میزان تولید شده، در قیمت خیلی مناسب تر اتفاق می افتد.
همه ساله اخبار بازار زردآلو چنین است که در چرخه فروش ارقام مختلف، تغییرات وزنی و قیمتی حالت طبیعی دارد و در اهمیت به مرغوبیت محصول، معاملات با فراز و نشیب به سرانجام می رسد. روند معاملات رقم زردآلو تبرزه نیز تغییرات محسوسی را پشت می گذارد که در کل اخبار و اتفاقات پدید آمده، ناشی از میزان کاهش و افزایش تولید هست که به تبعیت از این اوضاع، قیمت ها و بازار گرمی در تجارت این نوع زردآلو افت داشته یا شدت می یابد.
در ایران هدف گذاری برای تولید انواع زردآلو کیفیت دار و درشت به شکل کاملاً برنامه ریزی شده طی می شود و از لحاظ مقیاس و مقدار برداشت، به عدد و رقم خوبی در سال می رسیم. زردآلو تبرزه نیز سالیانه در حالت نرمال برداشت، با تناژ عمده و بالا در نوع سایز درشت با مرغوبیت خوب و یا در اندازه ای ریز با کمی افت کیفیت برداشت می شود که در بازار برای تمام ظرفیت برداشت، فروش صورت می پذیرد و در واقع مشتری برای خرید زردآلو تبرزه مرغوب یا کم کیفیت برنامه ای خاص دارد.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید