این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار مرکزی فروش زردآلو عسگرآباد شیرین

خوشبختانه کشاورزان با تسلط به امور کشاورزی نوین قادرند زردآلو عسگرآباد را مرغوب تر و در طعمی کاملاً شیرین پرورش دهند که بازار مرکزی در محدوده شهرهای ارومیه و تبریز برقرار است و از تک تک مشتریان با نهایت احترام بر طبق سهولت در شرایط فروش، پذیرایی می شود.
کشاورزان پرورش دهنده زردآلو عسگرآباد از اهمیت کارشان برای سودمندی خوب آگاه هستند و از حیث تلاش نتیجه بخش برای کسب رزق بیشتر، روند یادگیری پرورش زردآلو مرغوب را با کسب آموزش طبق علوم روز و نوین ارتقاء می دهند. هم اکنون اختیار کار کاشت کاربلدانه زردآلو و به نتیجه رسیدن زحمات برای تأمین زردآلوهای شیرین و خوش رنگ به دست کشاورزان زحمتکش ایرانی صورت می پذیرد که دست آورد این همه سخت کوشی، به نتیجه صادراتی شدن محصول زردآلو می انجامد.
اگر درختان زردآلو عسگرآباد طبق تمام الزامات شرایط نگهداری و پرورش علم کشاورزی رشد و مواظبت شوند، می توان به زردآلوهای مرغوب دست یافت. همواره پیش بینی برداشت انبوه زردآلو عسگرآباد در برخی سال ها، دچار مشکل سرماخوردگی می شود که با این وجود بازار مرکزی آن در شهرهای ارومیه و تبریز دایر است و روند فروش هدفمند برای سراسر کشور مدیریت می گردد.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید