این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار مرکزی قیسی گوگردی درجه یک زردآلو

هر ساله در بازار مرکزی خشکبار شهرها شاهد معاملات روی قیسی گوگردی زردآلو هستیم که انتظار و عقیده خریداران برای سفارش ارقام مرغوب و درجه یک قیسی متمایل شده است.
قیسی گوگردی زردآلو دارای تعریفی با عنوان میوه خشکی خوشمزه است که اکثر بازارهای خشکبار کشور در تعاملات روزانه روی تجارت این محصول بحث می کنند. قیسی زردآلو بازدهی کار پرورش میوه زردآلو را دو چندان می کند که با کارآفرینی به نام تولید قیسی گوگردی، می توان ارزش کار را با سودمندی خوب ارتقاء داد. همینک استقبال از ایجاد کارگاه های کوچک برای تولید قیسی زردآلو بیشتر است و در عنوان یک کار جهادی در اکثر شهرها و روستاها با حمایت های خوب پیش می رود.
بازار خشکبار ایران دهه ها هست که از فرصت تأمین محصولات کاملاً بومی برای معاملات روزانه بهره می گیرد که حتی محصولات درجه یک صد درصد تولید داخل، در موقعیت صادرات قرار گرفته اند. محصول قیسی گوگردی هم با هماهنگی و تلاش تولید کنندگان و بازاریان برای تجارت در ایران و نیز صادرات گسترده به عنوان محصول بومی شناخته می شود که بیشترین چاشنی فروش در داخل کشور متمرکز است و از بازار مرکزی برخی شهرها، اخباری از صادرات خوب آن نیز مخابره می شود.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید