این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تجارت اینترنتی قیسی طلایی ممتاز بسته بندی شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات قیسی طلایی ایران

قیسی طلایی ممتاز که بسته بندی اصولی دارد، بیشتر برای تجارت صادراتی مناسب است که یکی از راه های هموار سازی فروش آن به سایر بازار جهانی، به کمک فضای اینترنتی آسان سازی شده است.
قیسی طلایی از دیدگاه تجارت، جزو خشکبار صادراتی هم شناخته می شود که در میان انواع قیسی ها بیشترین طرفدار را دارد. رمز کیفیت مطلوب برای قیسی طلایی پس از تولید، چنین تعریف می شود که می بایست رنگ کاملاً زرد طلایی با سایز درشت داشته باشد و لذت مصرف یک قیسی با طعم شیرین را تداعی نماید.
قیسی طلایی چون خود به شکل محصول ممتاز تولید می شود، می بایست بسته بندی آن هم درجه یک باشد که همین اتفاق در ایران قابل اجرا هست. در پی تولید نهایی مرغوب ترین انواع قیسی، تجارت آن با تکیه بر ابزارها و راه های مختلف معاملاتی از جمله تجارت اینترنتی، به شکل فروش صادراتی هم ممکن گردیده است.

قیسی طلایی ممتاز

صادرات قیسی طلایی ایران

بازار تجارت ارقام قیسی بخصوص نوع خوشمزه طلایی در دنیا رونق دارد و این محصول یک خشکبار بازار پسند محسوب می گردد. خوشبختانه ایران در جمع فروشندگان قیسی فله و بسته بندی شده در بازارهای جهانی سهیم است و تولیدات زیادی را به کشورهای خریدار صادر می کند.
قیسی طلایی از جمله رقم های مناسب جهت صادرات در بین خانواده خشکبار هست که همواره اعتبار این محصول با برند ایران دارای آوازه ای بسیار است. امروزه تجارت قیسی بر مبنای اینترنت گسترش یافته است و همواره خیلی از خریداران در کشورهای دور و نزدیک به ایران، از طریق اینترنتی ارتباط برقرار می کنند.

صادرات قیسی طلایی

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید