این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار عمده بهترین برگه زردآلو دودی ارومیه

در ارومیه کارآفرینی جهت تولید برگه زردآلو دودی رواج دارد که نتیجه فعالیت ها در این زمینه، سودآوری زیادی دارد. در این حوزه با مشارکت کشاورزان و شرکت ها بهترین محصول تولید می شود که خریداران عمده، پیگیر ثبت سفارشات از بازار ارومیه هستند.
تولید برگه زردآلو دودی از زمینه های شغلی و سودآور در شهرستان ارومیه است که در مشارکت جمعی گروه کشاورزان زحمتکش و شرکت ها، تولید محصول مرغوبی با نام برگه زردآلو دودی شکل می گیرد. کارآفرینی در حوزه خشکبار با فرآوری و خشک کردن میوه های متنوعی ساماندهی می شود که در واقع ایران دارای فرصت های شغلی بسیار در تولیدات خشکبار است. در شهر ارومیه نمونه بارز فعالیت در زمینه خشکبار با تولید برگه زردآلو واقعیت می یابد و در حالت کاربلدی کامل عاملان تولید کننده، مرغوب ترین محصول با ویژگی طعم فوق العاده مورد پسند تولید می شود.
با تکیه بر برداشت زردآلوهایی مرغوب از باغات ارومیه می توان در زمینه تولید برگه زردآلو به آمار خوب در اشتغال آفرینی دست یافت که همین موضوع با کارآفرینی هایی روبرو بوده است و شرکت های خوبی در حوزه تولید خشکبار برگه زردآلو دودی تأسیس یافته اند. شهر ارومیه با کاربلدی بازاریان صنف خشکبار در معاملات کشوری به طور مؤثر جایگاه تأمین کننده ای ارزشمند را دارد که خریداران زیادی در سال های متمادی مشتری ثابت بازار ارومیه می باشند.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید