این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار عمده زردآلو اردوباد سالم ارومیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایت فروش زردآلو اردوباد سالمخریدار ارقام زردآلو درجه یک باغات ارومیه

زردآلو اردوباد سالم و شیرین باغات چند هکتاری بزرگ و کوچک ارومیه را خریدار می باشیم و در امر پیوست فروش عمده، به صورت مقدار لازم و درخواست شده از سوی مشتری، تأمین را به نتیجه می رسانیم.
زردآلو اردوباد در ارومیه و در زمین هایی با مساحت چندین هکتار با وسعت بزرگ یا کوچک کشت می گردد که البته یا گاهاً همه اصله درخت ها، یک رقم زردآلو را شامل می شود و یا درخت هایی با ترکیب آن رقم های مهم و بسیار کاربردی پرورش می یابد. تا به حال و هر ساله برای فروش انواع زردآلو با حداکثر ظرفیت خود به شکل دستیابی به هدف افزایش حجم برداشت پیش رفته ایم و در واقع از باغات بزرگ و کوچک تحت مدیریت مان و سایر باغ هایی که همکاری با ما را بر می گزینند، بهره می گیریم.

زردآلو اردوباد
طبق برنامه ریزی بر حسب وضعیت باغات زردآلو، تأمین گروه ارقام نصیری، تبرزه، زردآلو اردوباد و نوع عسگرآباد خانواده میوه زردآلو را بیشتر از بقیه رقم ها انجام می دهیم و می کوشیم برای بهتر کردن پشتیبانی خود در طول مدت برداشت زردآلو، از تولیدات سایر باغ های برخوردار از زردآلو سالم و درجه یک بهره گیریم و در واقع خریدار عمده هم هستیم.

سایت فروش زردآلو اردوباد سالم

سایتی با نام بازار بزرگ میوه فروشی به طریقه معاملات اینترنتی و نیز برای انتشار اخبار روز راه اندازی کرده ایم که انواع زردآلو را تخصصی تر با توضیح کامل از نوع رقم و ویژگی آن به فروش می رسانیم. آیا در مورد ویژگی زردآلو اردوباد، مطلب و شرحیاتی مفید در دسترس دارید؟
خوشبختانه در قبال تأمین هر نوع زردآلو، ابتدا به مشاوره و توضیح تخصصی در مورد مشخصات بافت و طعم و در ادامه از کاربردهای آن می گوییم که زردآلو اردوباد را نیز همین طور معرفی می نماییم.

زردآلو اردوباد

خریدار ارقام زردآلو درجه یک باغات ارومیه

آیا مطلع هستید که در باغات زردآلو ارومیه کدام یک از ارقام با هدف کشت وسیع پرورش می یابند؟ آیا از تولیدات زردآلوی شهر ارومیه می توان بای کاربردهای دیگر هم بهره برداری کرد؟
تا جایی که آمارها نشان می دهد، ارقام زردآلویی که در برنامه توسعه کشت باغات ارومیه پرورش می یابند به نام رقم عسگرآبادی، زردآلو تبرزه و نصیری، رقم شاهرودی و نوری و زردآلو اردوباد قابل معرفی هستند. خوشبختانه امکان ورود به کار تولید فرآورده های میوه ای و تولید خشکبار و ترشک از برخی ارقام زردآلوی ارومیه وجود دارد و برای گروه خریداران می توانیم بهترین ها را عرضه داریم.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید