این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش قیسی طلایی بسته بندی زردآلو

استان های شمال غربی از عمده ترین تولید کنندگان قیسی طلایی هستند که شرکت های زیادی در محدوده شهرک های صنعتی این شهرها به کار بسته بندی میوه خشک زردآلو مشغول هستند.
پراکندگی استقرار تولید کنندگان اصلی قیسی طلایی در استان های شمال غربی پررنگ تر است و به نوعی در اکثر شهرهای این استان ها، کار میوه خشک کنی به روش سنتی در خانه ها و در کارگاههای کوچک انجام می شود و همچنین روش صنعتی تولید میوه خشک با سرمایه گذاری شرکت ها توسط دستگاه های خشک کن، یک کارآفرینی با سودمندی خوب معرفی می شود. قیسی، میوه خشک زردآلو است که منبع مغذی ویتامین ها در ذات این خوراکی وجود دارد که برای مصرف توصیه اکیدی روی آن هست.
زمان های دوری است که قیسی طلایی به کمک فرآیند سنتی با خشک کردن زیر نور مستقیم آفتاب تولید می شود که اکنون همین روش با همان شور و شوق اجرایی می شود. در همراهی برای تأمین میوه خشکی همچون قیسی طلایی زردآلو، امروزه از روش های صنعتی هم بهره گرفته می شود. شرکت ها مسئولیت تولید انواع قیسی بسته بندی شده را با تکیه بر دانش صنعتی عهده دار هستند که خوشبختانه با کنار هم قرار گرفتن تفکرات سنتی و صنعتی وضعیت فروش میوه خشک ها رونق بسیار کسب نموده است.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید