صادرات زردآلو درجه یک ایران به عراق

صادرات زردآلو ایران به کشور عراق در فصل برداشت زیاد انجام می گیرد و در سال 97، عراق بزرگترین خریدار انواع زردآلو بوده است که فرصت همکاری با تاجران این کشور را با تولیدات درجه یک پیوست می دهیم.
کیفیت و طعم عالی زردآلو ایران سال هاست که خریدارانی را از کشورهای زیادی به خود جلب نموده و از حیث فروش صادراتی زردآلو، ایران بین سه کشور بزرگترین تولید کنندگان این میوه جایگاه دارد. بخش اعظمی از تولیدات ارقام متنوع زردآلو را کشور عراق خریدار می باشد و سالانه تاجران عراقی برای همکاری با شرکت های میوه و تره بار اعلام آمادگی می کنند. همواره صادرات زردآلو را برای چندین کشور خریدار همیشگی و دیگر کشورهای درخواست کننده انجام می دهیم که در برابر تعهد همکاری برد برد، تولیدات درجه یک را با قیمت خوب تعیین نرخ می کنیم.

صادرات زردآلو

فروش بهترین نوع زردآلو ایران

زردآلو ایران با مشتری های زیادش در بازار کشورهای مختلف فروخته می شود و در جهت صادرات موفق و انبوه بهترین زردآلوها، بایستی در راستای بسته بندی حرفه ای و تعیین نرخ مناسب تلاش کرد. خوشبختانه با مدرن تر شدن شرکت های سورت بندی، تولیدات مرتبط با تمامی میوه ها دارای عالی ترین کیفیت هستند و هر ساله صادرات زردآلو ارزش پولی زیادی را عاید می آورد.

صادرات زردآلو

صادرات زردآلو درجه یک با بسته بندی کارتنی

زردآلو درجه یک بر اساس فرهنگ تجارت کشورها و طبق درخواست خریداران، در بسته بندی سبد پلاستیکی و با سفارش بسته بندی کارتنی آماده فروش می شود که در واقع قیمت زردآلو با هر نوع بسته بندی با کمی تفاوت تعیین می شود. صادرات زردآلو از حیث اهمیت دادن به بسته بندی آن رو به رشد می باشد و خوشبختانه همکاری با کشورهای زیادی را نصیب کرده است که بازرگانان کشور عراق با بیشترین خرید زردآلوی ایران، رتبه نخست انجام بیشترین حجم معاملات را ثبت کرده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما