این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده زردآلو شاهرودی مرغوب ارومیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز خرید زردآلو شاهرودی

زردآلو شاهرودی ارومیه از لحاظ بررسی کیفیت، مرغوبیت لازم را دارد و فروش عمده آن به اعتبار اینکه در ارومیه پرورش می یابد زیاد است.
در ایران تقریباً تمام خریداران عمده میوه و فروشندگان آن می دانند که زردآلوی ارومیه به لحاظ کیفی مطمئن است و بر همین پایه و اساس هر ساله زردآلوی ارومیه را تعداد شهرهای زیادی خریدار هستند. امکان فروش تولیدات زردآلوی ارومیه به سبب کیفیت خوبشان در حد صادرات شهرت دارد.
انواع زردآلوی بومی ارومیه در رقم نصیری، عسگرآباد، نوع تبرزه و شاهرودی تعریف می شود که تمام رقم ها جزو ارقامی با کاربرد و مصرف فراوان می باشند. از این حیث زردآلو شاهرودی ارومیه هم با دانش کامل کشاورزان در مرغوبیت لازم پرورش می یابد تا برای تازه خوری طعم دلنشین داشته باشد. زردآلو شاهرودی ارومیه در حالت معمول سایز نیمه درشت و کشیده دارد که نسبت گوشت آن از کل میوه زیاد است و در کل بازار پسندی بسیار عالی دارد.

زردآلو شاهرودی ارومیه

مرکز خرید زردآلو شاهرودی

زردآلو شاهرودی یک رقم قابل کشت در شهرهای مختلف می باشد که در ارومیه هم مجموع تعداد نهال و درختان با نام زردآلو شاهرودی زیاد است. خاک حاصلخیز ارومیه برای انجام کشاورزی جهت پرورش خیلی از ارقام میوه زردآلو مناسب است. در هر سال بخش زیادی از نیاز و معاملات زردآلوی کشور به کمک شهر ارومیه پاسخ داده می شود. همواره برای آن گروه خریداران زردآلوی شاهرودی قابل گزارش است که بهترین زردآلو رقم شاهرودی اقلیم ارومیه را می توانند از مرکز ما، استعلام قیمت و موجودی نمایند تا در نهایت خرید کنند.

فروش زردآلو شاهرودی

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید