این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش قیسی زردآلو سکه ای درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز تأمین قیسی زردآلو زرد رنگبازار فروش قیسی زردآلو صادراتی
فروش قیسی زردآلو

فروش قیسی زردآلو با خواسته و هدف صادرات پیوسته در رقم سکه ای امکان پذیر است. این رقم یکی از شناخته شده ترین تولیدات درجه یک حال حاضر بازار قیسی است.
همیشه بحث ایجاد هدفی همچون فروش صادراتی محصولی مانند قیسی درجه یک، بسیار مهم می باشد و شرکت هایی برای این کار پیشینه ای دور و دراز دارند. خشکبار قیسی زردآلو تا حدودی در بازار صادراتی طرفدار زیاد و خاصی دارد که مهمترین رقم همیشه سفارش پذیر در این گروه، قیسی سکه ای درشت می باشد. فروش قیسی زردآلو نوع سکه ای از بابت هدف صادرات آن، توانسته مورد اقبال مشتریان باشد و کما اینکه هر ساله این محصول در جدول اقلام خشکباری صادر شده نیز دیده می شود.

مرکز تأمین قیسی زردآلو زرد رنگ

قیسی یا همان زردآلو خشک شده از نظر رنگ به قیسی زرد و برگه قیسی سیاه دسته بندی می شود که هر دو گروه دارای ارقامی می باشند. قیسی زرد و سیاه با مزه ای متفاوت و در یک ویژگی مشخص یعنی رنگ قابل تشخیص و تفکیک هستند که رقابت پذیری و سطح فروش برای هر کدام دارای درصد و سهم بخصوصی می باشد. مرکز ما در تأمین هر چه بهتر قیسی از همه رقم آمادگی دارد.

فروش قیسی زردآلو

بازار فروش قیسی زردآلو صادراتی

زردآلو خشک شده به نام خشکبار محبوب با مزه ای لذت بخش و محصولی مقوی برای مصرف کنندگان زیادی شناخته شده است. باید گفت علاوه بر ایران، برگه قیسی در اکثر کشورها با حجم کم و انبوه تولید می شود و خود ایران مرکز صادرات قیسی خوانده می شود. فروش قیسی زردآلو با موقعیت تجارت های صادراتی مواجه است که مجموعه های زیادی برای بازار بین المللی صادر کننده است.

فروش قیسی زردآلو

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید