قیمت خریداری هسته زردآلو تلخ درشت

قیمت هسته زردآلو از طرف ما با چه رقمی اعلام می شود؟ آیا هسته تلخ زردآلو به اندازه نوع شیرین مصرف دارد؟ مسلماً مدل درشت و نرمال هسته زردآلو تعریف قیمت ها را نسبتاً متفاوت خواهد کرد که امکان خریداری را حتی با محدودیت تولید راحت تر کرده ایم.
قیمت هسته زردآلو به خاطر گونه های متنوع زردآلو و موجودی آن، در طول سال متغیر است. مبنای تعیین عدد و رقم نرخ هسته زردآلو با سه پارامتر پیشنهاد شده و قطعیت پیدا می کند که عبارتند از:

 • سایز هسته
 • سلامت مغز هسته
 • و اینکه هسته برای کدام نوع زردآلو می باشد.

قیمت هسته زردآلو

خریداری هسته زردآلو شیرین

آیا در رابطه با هسته شیرین زردآلو شناختی دارید؟ آیا چروکیدگی مغز هسته قابل تشخیص است؟
هسته زردآلو طبق طبیعت آن و نسبت به انواع زردآلوی رشد یافته، شیرین و تلخ است. در ایران نوعی از زردآلوها، هسته ای صد در صد شیرین تضمینی دارند و چند رقم از زردآلوها پس از تکامل رشدشان، هسته شان تلخ می شود.
جهت خریداری هسته باید بگوییم که این زردآلوها مغزشان شیرین است که این نام را در بازار دارند:

 • هسته زردآلو نصیری
 • هسته زردآلو تبرزه
 • هسته زردآلو اردوباد
 • هسته زردآلو خودورو
 • هسته زردآلو قرمز

قیمت هسته زردآلو

قیمت هسته زردآلو در بازار خشکبار فروشان

قیمت هسته زردآلو از چه رقمی پیشنهاد شده و عدد نهایی نرخ چند است؟ و باید پرسید دلیل قیمت های مختلف چیست؟
باید دید که بار هسته زردآلو با تعریف چه کیفیتی از سوی فروشنده تأمین می گردد تا در حقیقت قیمت بر مبنای پارامترهای کیفی محصول سنجیده شود.
یک بار کیفیت دار هسته زردآلو باید تعریفی از این مشخصات را دارا باشد که:

 1. بدون شکستگی و کرم زدگی باشد.
 2. کیفیتش تازه باشد.
 3. مغز آن سالم و غیر چروکیده باشد.
 4. سایزش در یک اندازه و نوع هسته اش از یک رقم زردآلو باشد.
 5. کل بار هسته بدون آشغال، عاری از هسته های خراب باشد.
 6. هسته ها گوگردی نباشد.

بار هسته زردآلو می تواند برای هر مرکز تأمین کننده ای از کیفیت یکسان برخوردار نباشد و دلیل اینکه یک فروشنده قیمتش کمی بالا است را باید در علامت های کیفی محصول جستجو کرد. همواره می گوییم که اطلاع یابی از محدوده قیمت هسته زردآلو در گرو تماس با ما قابل استخراج است.
قیمت هسته زردآلو

عمده فروشی هسته تلخ زردآلو

تعریف تناژی تأمین هسته تلخ زردآلو حد مشخصی ندارد و مراکزی برای تحویل بار هسته در چندین تن هم آماده هستند. از جانب ما، پیرو درخواست در مورد هسته زردآلو، پشتیبانی برای عمده فروشی یک بار سالم تکمیل تر خواهد بود.

مصرف هسته تلخ زردآلو

محدودیت مصرف هسته تلخ زردآلو نسبت به نوع شیرین بیشتر است و اصولاً استفاده از آن برای کاربردهای خاص رقم می خورد. می دانیم که تلخی هسته امکان خوردن را برای انسان ناممکن می کند و برای همین فکر اجازه مصرف با جایگزینی روش های درمانی پیش می رود. مثلاً روغن هسته تلخ زردآلو برای تسکین دردهای مفاصل بهتر است که چنین وضعیتی، ارزشمندی محصول نهایی را در ذهن ها مجسم می سازد. مصرف هسته زردآلو از قدیم الایام بوده و امروز هم خیلی ها نوع خشک شده و نیز تازه آن را مصرف می کنند که البته هسته های شیرین اینگونه می باشند. پس درصد حجم استفاده مغز هسته شیرین زردآلو بالاتر است.
قیمت هسته زردآلو

بازار فروش مغز هسته زردآلو

در بازار گاهاً مغز هسته زردآلو با چنان سایز مناسب و درشت فروش می شود که ایده استفاده از آنها در بسته بندی کادویی قیسی مخلوط با دیگر خشکبار، شکل می گیرد و در واقع چنین تفکری در دستورالعمل فعالیت ایده پردازانه برخی شرکت ها عملیاتی می شود. همواره اندازه هسته تلخ و شیرین در حد و مرز تعیین حدود قیمت فروش دخیل هستند و در اصل، بروز تغییرات نرخی به موازات تفاوت سایز اتفاق می افتد. با این حال با تسهیل محدودیت ها از اینکه فرصت خریداری قابل پذیرش طبق انتظار مشتری را مهیا می آوریم بسیار خرسندیم.
قیمت هسته زردآلو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما