این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید قیسی دودی ممتاز آذرشهر

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید اینترنتی قیسی دودی باکیفیتقیمت انواع قیسی آذرشهر
قیسی دودی

قیسی دودی ممتاز سال هاست از طریق آذرشهر به بازار سراسری انتقال می یابد و هر مرکز تأمین کننده طبق درجه بندی کیفی تولیدات خود، قیمت خرید را مشخص می سازد.
حرفه ای گری آذرشهری ها در تولید قیسی دودی در عمل با ارائه تولیدات ممتاز مشهود است و سال هاست که بازار کشور در باب نیاز به محصول مرغوب، از توان فرآوری آذرشهر بهره برداری می کند. برای خیلی ها قابل قبول است که برای خرید قیسی درجه یک می توانند به محصولات آذرشهر اطمینان کنند. هر ساله باغات آذرشهر با سطح هکتاری وسیع به کشت درختان زردآلو به نام ارقام کاربردی تر اختصاص می یابد که همین عامل موجب تولید مستقیم قیسی مرغوب و فروش آن در قیمت نازل تر می شود.

خرید اینترنتی قیسی دودی باکیفیت

قیسی دودی باکیفیت از زبان علم تولید خشکبار به محصولی عاری از لکه، برخوردار از بافت شیره ای و تازه و دارای شفافیت رنگی گفته می شود که سلامت تولیدات آذرشهر از این امتیاز بی بهره نیستند. در حقیقت می توان مهارت فرآیند تولید کردن قیسی در آذرشهر را به دقت در انجام مراحل سایزبندی زردآلو، تنظیم دما و زمان گوگردزنی و انجام صحیح خشکانیدن را نام برد. خرید فروش اینترنتی قیسی آذرشهر را با فرصت اطلاع یابی از مشخصات و قیمت مهیا می آوریم که به درخواست ها با حمایت متمایز جواب می دهیم.

قیسی دودی

قیمت انواع قیسی آذرشهر

رنج قیمت برای تولیدات آذرشهر متغیر است و این تغییر با درجه بندی بر اساس سایز قیسی و سلامت کیفیت آن نمود پیدا می کند. اما یک بازه ی قیمتی معینی برای ارقام قیسی در سال 97 وجود داشته که از نرخ 190000 تا 340000 ریال بوده است. به مراتب تولیدات ممتاز به سمت عدد بالاتر سوق پیدا می کند و قیمت نمونه محصول درجه دو عدد قیمتی کمی دارد.

قیسی دودی

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید