این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زردآلو اردوباد در بازار ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش زردآلو اردوباد صادراتی

زردآلو اردوباد نام رقمی بازار پسند از خانواده زردآلوهاست که خوشمزه و پرکاربرد می باشد. در ایران فروش آن به دلیل برداشت انبوه رونق دارد و نیز قیمت گذاری خوب روی تجارت این رقم صورت داده شده است.
همیشه نام ارقامی از زردآلوها به دلیل خوشمزه گی و کیفیت اعلا معروف و محبوب می ماند که زردآلو اردوباد دقیقاً این جایگاه را دارد و توانسته جدا از تازه خوری در مصارف مهمی از جمله تولید قیسی و مربا جزو مناسب ترین رقم ها باشد. در بازار جهانی آوازه ای بزرگ برای ایران در مورد میوه زردآلو به ثبت رسیده و هم اکنون از بزرگترین پرورش دهندگان زردآلو در دنیا، نام ایران هم بیان می شود.
زردآلو اردوباد جزو رقم های بازار صادراتی است که با دلگرمی از توانمندی کشاورزان در پرورش بهترین این رقم، امکان تجارت بین المللی در سطح بسیار عالی برای آن فراهم شده است. در ایران قیمت گذاری برای انواع زردآلو طبق اصول معاملاتی با شرایط ویژه پیش می رود و این دلیل اصلی رغبت خرید سایر کشورها از بازار ایران می باشد.

زردآلو اردوباد

فروش زردآلو اردوباد صادراتی

زردآلو اردوباد از همان ابتدا تاکنون با سرمایه گذاری خوب در شهرهای مختلف ایران پرورش یافته و هم اکنون نتیجه تمامی زحمات منجر به محبوبیت بالای این رقم و فراهم شدن تجارت صادراتی آن نیز شده است. همواره برای صادرات زردآلو آن دسته از ارقام انتخاب می شوند که طعم خوشایند و کاربرد بهتری داشته باشند و این موقعیت برای زردآلو اردوباد فراهم گردیده است. اعلام می کنیم که همواره فروش زردآلوها را در انواع رقم صادراتی و نیز در ارقامی مناسب بازار داخلی انجام می دهیم.

زردآلو اردوباد

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید