این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت مغز هسته زردآلو شیرین درجه یک

مغز هسته زردآلو

مغز هسته زردآلو شیرین جزو پرفروش ترین مغزهای مصرفی در حوزه خشکبار می باشد که برای معاملات آن، شهر مرند مرکز اصلی و ارائه دهنده محصولی درجه یک در قیمت های ممتاز می باشد.
توجه به تولید باکیفی تر محصولات و فرآورده های زیر مجموعه میوه زردآلو، بسیار ارزشمند است و همین مسئله در محصول مغز هسته زردآلو هم نیاز هست دقیق اجرا شود. طبیعی است که هسته ی رقم هایی از انواع زردآلو دارای مغز شیرین و قابل خوردن می باشد و برای اینکه به مغز درجه یک برسیم، فاکتور مرغوبیت خود زردآلو بسیار تأثیر دارد و اگر زردآلو شاخصه کیفی خوبی نداشته باشد، به طبع فرآورده های خروجی از آن نیز که شامل قیسی و مغز هسته هست، چنان باکیفیت نخواهند بود.

مغز هسته زردآلو
خاصیت های خوب مغز هسته زردآلو، ارزشمندی این محصول را در بین مغزها بالا برده است و هم اکنون در بازار، مغز هسته زردآلو در دو کیفیت درجه یک و معمولی درجه دو خواهان همیشگی یافته است. دنبال کنندگان و خریداران معاملات مغز هسته زردآلو می دانند که برخی شهرها، اصلی ترین بازار عرضه و پخش را دارند که شهر مرند در طول سال ها به دلیلی که شهر زردآلو نام دارد، یکی از بازارهای مرکزی شناخته شده در تجارت قیسی و هسته زردآلو می باشد که در این شهر قیمت های عرضه چنین محصولاتی در هر حالت و رخدادی، رضایت مند است.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید