این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خریداری هسته زردآلو شیرین تبریز

هسته زردآلو شیرین آماده در انبار حجره های عمده فروشی بازار مرکزی خشکبار تبریز را مشتریان استان های بزرگ، بیشتر خریداری می کنند.
بازار مرکزی خشکبار در شهر تبریز بزرگ ترین مکان اجتماع و مرجع رجوع مشتریان خریدار عمده محصولات خشکباری است که در این مکان هسته زردآلو شیرین را بیشتر حجره ها در وزنی مشخص موجود دارند. بازاریان شهرهای بزرگ مصرف کننده خشکبار و نیز شهرهای کوچک به بازار خشکبار تبریز آمد و شد دارند و سالیانه برای خرید عالی و جبران کسری برخی محصولات خشکبار، به بازار مهم و مرجعی همچون بازار تبریز لیست سفارش ارائه می دهند.
از این رو آن دسته از خریدارانی که هسته زردآلو شیرین احتیاج دارند نیز می توانند با اطلاع یابی دقیق از حجره های فروشنده مغز و هسته زردآلو، خریدی مطابق با شرایط بازار خود را رقم زنند و دست پر برگردنند. همواره عده ای از مشتریان خشکبار شخصاً در بازار تبریز حضور می یابند و عده ای از خریداران هم هستند که هوشمندانه از فضای اینترنتی با چندین مرکز خشکبار فروشی بزرگ تبریز ارتباط می گیرند و با کلی صحبت و گرفتن اطلاعات به روز، بدون اینکه هزینه سفر بدهند، خرید هسته زردآلو و قیسی یا هر محصول مورد نیاز را ساماندهی می کنند.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید