این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز صادرات زردآلو عسگرآباد شیرین مرند

آنچه در این مقاله می خوانید...

سایت فروش زردآلو عسگرآباد
زردآلو عسگرآباد

زردآلو عسگرآباد به عنوان یکی از زردآلوهای شیرین در شهر مرند با وسعت زیر کشت بالا پرورش می یابد که از نتیجه تلاش کشاورزان به صادرات این رقم رسیده ایم. این مرکز آمادگی لازم جهت خریداری حجم عمده زردآلوی کشاورزان مرندی را دارد.
امروزه تجارت میوه زردآلو نوع عسگرآباد هم پررونق شده و در بازار داخل سند درخواست ها برای خریداری آن از شهرهای مختلف ثبت می گردد. اما باید بدانیم که چه شهرهایی فروشنده رقم زردآلو عسگرآباد هستند. آیا کیفیت زردآلو برداشت شده در هر شهری با تعریف یک محصول شیرین و سایز درشت مطابقت دارد؟ میزان کشت برای زردآلو عسگرآباد تا چه حدی پیش رفته است؟
زردآلو عسگرآباد یک رقم کاملاً جا افتاده در کشاورزی ایران می باشد که در باغات زیادی این رقم کشت می گردد. شهر مرند یکی از شهرهای تولید کننده و پرورش دهنده چنین زردآلوی پرفروشی هست که در تعریف کیفیت آن می توان طعم فوق العاده شیرین و اندازه مطلوب را بیان کرد. خوشبختانه میزان کشت در سطح باغات مرند برای زردآلو عسگرآباد زیاد است و با حجم برداشت سالیانه می توان فروش داخلی را رونق داد و نیز به صادرات هم سهمی قائل شد.

زردآلو عسگرآباد

سایت فروش زردآلو عسگرآباد

زردآلو عسگرآباد درخواست خرید حداکثری از شهرهای مختلف دارد که تازه خوری زیاد آن در کنار کاربردش برای فرآوری قیسی و برگه زردآلو و تولید مربا، اهمیت بالایی برای این نوع زردآلو رقم زده است. زردآلوی شیرین عسگرآباد که بومی و پرورش یافته در شهر مرند هست را می توانید با فراخوان فروش در حجم معین توسط این سایت خریداری کنید که همواره این مرکز روزانه جهت تأمین چنین زردآلویی پیغام همکاری دارد.

فروش زردآلو عسگرآباد

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید