این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش عمده زردآلو عسگرآباد مرغوب

زردآلو عسگرآباد

به اطلاع تمام حجره داران میادین میوه و نیز سایر خریداران می رسانیم که زردآلو عسگرآباد مرغوب آماده بارگیری به هر مقصدی می باشد. این شرکت مرکز هماهنگی جهت فروش عمده انواع زردآلو با مسئولیت تأمین بهترین ها برای مشتریان می باشد.
برای مشتریان این موضوع یک کار خیلی برجسته تلقی می شود که تأمین کننده در هر موقعیت و در زمان سفارشات با حجم کم و یا عمده، مسئولیت فروش بهترین زردآلو را با اصالت کاری خوب انجام دهد. امروز تمام خریداران می خواهند که مطالباتشان در خرید زردآلو عسگرآباد شیرین و مرغوب به نحوی پیش رود که در سرانجام همکاری، سودمندی برایشان مقبول واقع شود و این رویه چنین اتفاق می افتد که بار زردآلو عسگرآباد، کیفیت ممتاز را داشته باشد.

زردآلو عسگرآباد
زردآلو عسگرآباد در عنوان میوه ای تابستانی با حداکثر مشتری در میادین میوه شناخته می شود که در حقیقت آنچنان پرکاربرد هست که بر وسعت کاشت آن در سال های اخیر افزوده شده است. کاشت زردآلو عسگرآباد در مناطق سردسیری بهتر جواب می دهد و بر همین قاعده، عملکرد دو استان آذری زبان شمال غربی کشورمان در تأمین آن تحسین برانگیز است. از این رو در مسئولیت تأمین کننده ای کاربلد، فروش زردآلو عسگرآباد ممتاز را اعلام می داریم و برای خریداران، بار درخواستی هر سری را خوب خدمات دهی می کنیم.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید