این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش قیسی زردآلو دودی استاندارد

آنچه در این مقاله می خوانید...

خریداری عمده قیسی باکیفیت گوگردیمرکز فروش قیسی استاندارد صادراتی
مرکز فروش قیسی

مرکز فروش قیسی ما خدمات تأمین تولیدات سالم سازی شده را هم به صورت اقدام با شرایط مطلوب به انجام می رساند که در واقع زردآلوها را با درصد خاصی دودی می کنیم و رطوبت نیز استاندارد است.
تمامی مراحل در فرآوری قیسی، با استاندارد خاصی قابل انجام است که تولیدات خروجی با هدف خریداری محصولی برخوردار از کیفیتی فوق العاده آماده می شوند. رده کیفی برای آماده سازی قیسی زردآلو می تواند در حالت نرم و خشک دارای درصد گوگرد و رطوبت مخصوصی باشد که اقدام برای فروش با ذکر ویژگی های محصول صورت می پذیرد.

مرکز فروش قیسی
قیسی دودی یک رقم محصول فرآوری شده گوگرددار با رنگ خود زردآلو یعنی زرد و نارنجی رنگ می باشد و قیسی آفتابی فرآورده ای است با اقدام خشکانیدن در آفتاب که رنگ سیاه و قهوه ای دارد. برای دسترسی به تمامی تنوع تولیدات زردآلو خشک می توانید با متمایزترین فرصت از مرکز فروش قیسی ما بهره بهتری ببرید.

خریداری عمده قیسی باکیفیت گوگردی

قیسی گوگردی در قامت محصولی که نظیر کیفیتش به سان تولید صادراتی باشد را در تولیدات درجه بندی شده موجود مجموعه ما می توانید خریدار باشید. استاندارد مخصوص رعایت شده در تولید خاص ترین قیسی زردآلو توسط شرکت ما بر طبق شاخص بین المللی پیاده سازی می شود و موجودی تولیدات برای بازار صادرات بسیار مناسب هستند.

مرکز فروش قیسی

مرکز فروش قیسی استاندارد صادراتی

قیسی استاندارد صادراتی برابر با آیین نامه های کیفی طبق شیوه های اختصاصی با بسته بندی دستچین شده و فله قابل تولید است که هدفمندی در اجرای جزئیات عملیات تولید را بر اساس علم و امکانات نوین پیش می بریم. همواره تعهد خریداری تولیدات باکیفیت بر این مبنا که قرارداد معامله در مرکز فروش قیسی ما منعقد گردد را تضمین می کنیم و از بحث میزان وزن درخواستی در طی زمان نزدیک یا دور نیز مشاوره های دقیق داده می شود.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید