این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش قیسی طلایی ممتاز مرند

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز فروش قیسی طلایی مرغوب
قیسی طلایی

قیسی طلایی مرند همانند دیگر قیسی های ممتاز، دارای مشتری خاص هست و این سایت، به عنوان مرکزی جهت پخش عمده چنین رقمی به کل کشور، فعالیت می کند.
در کل چند نوع زردآلو پس از برداشت جهت تبدیل به قیسی طلایی مورد استفاده هستند و از بابت تولید در کیفیتی ممتاز، لازم است تا از همان ابتدا از زردآلوهای کاملاً مرغوب بهره گرفت. در شهر مرند به خوبی روی مسئله استفاده از ارقام خاص و درجه یک زردآلو برای درست کردن قیسی تمرکز می شود و تولید کننده های این شهر جزو آن دسته از عاملانی هستند که سال هاست توانسته اند قیسی های مختلف را به خوبی فرآوری نمایند.
در این بین رقم قیسی طلایی مرند از بهترین تولیدات به شمار رفته در بازار است که اگر به عقبه تولید این رقم نگاه کنیم می توان گفت شهر مرند دارای زردآلوهای مناسب برای فرآوری قیسی طلایی ممتاز می باشد. همواره پخش قیسی امری به مراتب تخصصی است و لازم می باشد تا تولیداتی هم راستا با نیاز مشتری عرضه گردد که در مرکز ما در کنار قیسی طلایی، نمونه رقم های پرمصرف دیگر همانند قیسی گوگردی سکه ای و نوع تیزابی نیز قابل ارائه هست.

قیسی طلایی

مرکز فروش قیسی طلایی مرغوب

در کنار فروش داخلی قیسی، بحث صادرات آن نیز با دستورالعمل های خاص در حال اجراست و می توان قیسی طلایی را از دسته ارقام صادراتی برشمرد که تاجران خارجی برای خرید این محصول، آماده مذاکره می باشند. انواع قیسی ها در دسته های زرد رنگ و سیاه با اسم خاصی نامیده می شوند و جهت فروش طبق این اصطلاح ها، معاملات پیش می رود. تجارت مرغوب ترین قیسی زردآلو در برخی رقم ها دارای ارزش فروش صادراتی است و همین فرصت برای قیسی طلایی به وجود آمده است. توزیع و پخش قیسی توسط مرکز عرضه کننده ای معتبر با شرایط کاملاً مرتبط با امتیازات ممتاز پیش می رود که این مجموعه همین امکان را برقرار می سازد.

قیسی طلایی

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید