این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده قیسی آفتابی سیاه تازه

قیسی آفتابی

اگر خریدار قیسی سیاه آفتابی هستید، می توانید تازه ترین اخبار، شرایط و پیشنهادات فروش را با همراهی ما سریع تر بدانید. لازم است که پیوسته با مراکز پخش عمده برای نقل و انتقال اتفاقات اخیر بازار قیسی ارتباط یابید که این کار بسیار مهم می باشد.
قیسی آفتابی سیاه گونه ای از ارزشمندترین انواع قیسی هاست که بسیار توصیه گردیده تا در هر سنی مصرف گردد علی الخصوص سنین رشد که برای این افراد یک محصول مقوی جهت سلامتی جسم و روح شان می باشد. قیسی سیاه یک خوراکی انرژی زا هست و یکی از رقم های کاملاً شناخته شده ی خانواده خشکبار می باشد که در بازار با کوچکترین اتفاقات، ممکن است معاملات فروش خوب یا بد را پشت سر گذارد. در این شرکت پخش، اخبار مرتبط با بازار عمده فروشی قیسی و کلاً خشکبار به شکل سریع تری برای خریداران انتقال می یابد که این کار شک و شبه ها را بسیار کاهش می دهد.

قیسی آفتابی
تمایز ارزش غذایی قیسی آفتابی سیاه از سایر رقم ها، به خاطر روش تهیه آن می باشد که نحوه تولید سالم تر و طبیعی تر آن از طریق قرار دادن زردآلو تا مدتی مشخص زیر آفتاب شکل می گیرد که با تابش آفتاب آب موجود در گوشت زردآلو خشک شده و تبدیل به برگه قیسی تازه و خوشمزه می گردد.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید