این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده قیسی گوگردی درجه یک صنعتی

قیسی گوگردی

شرکت های صنعتی به عنوان یکی از اعضای تأمین کنندگان عمده قیسی گوگردی به شمار می آیند که خود آنها محصولات درجه یک شان را بین نمایندگی هایشان پخش می کنند.
بخشی از مصرف خشکبار برگه قیسی به رقم گوگردی آن مربوط می شود که این میوه خشک از زردآلوهایی همچون عسگرآباد، نصیری، اردوباد و تبرزه به مرحله تولید می رسد. سهم تولید برای این رقم قیسی در بین افراد عادی، کارگاه های کوچک و کارخانه ها تقسیم می شود و نسبت به توانمندی شان و برخوردار از امکانات تولید، درصد سهم شان کم یا زیاد است. اما بدون شک از اعضای تأثیر گذار در روند تولید و پخش برگه قیسی گوگردی، کارخانه های صنعتی هستند که با ظرفیت بالا، تولیدات درجه یک را در خطوط مجهز با دستگاه های پیشرفته، فرآوری و بسته بندی می کنند.

قیسی گوگردی
در حال حاضر انواع خشکبار در بازار به فراوانی یافت می شود و هر محصولی از ارزش خوبی برخوردار است. برگه قیسی گوگردی هم با مزایای مصرفش، خیلی سریع در بازار، فروش می شود که تقریباً تمام خشکبار فروشی ها، این محصول را یا فله ای در فروشگاه شان می فروشند یا اینکه در بسته های شکیل آماده، عرضه می کنند. امروزه تجارت قیسی گوگردی به خاطر فعالیت عوامل تولید کننده کاردان، در شرایط ارائه تولیدات درجه یک به سر می برد که همین تولیدات اکثراً با روش صنعتی در مقدار زیاد روانه بازار می شوند که در پخش عمده برگه قیسی، همکاری بین کارخانه ها و سایر تولیدی ها با فروشگاه ها، مستقیماً برقرار است و این یعنی شرایط بهتری برای خریداری مصرف کنندگان نهایی فراهم است.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید