این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده قیسی گوگردی درجه یک مرند

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز پخش قیسی گوگردی ممتاز
قیسی گوگردی

قیسی گوگردی مرند با توجه به کیفیت بالایش، در معاملات بازار دارای سهم ویژه ای است که پخش عمده تولیدات این رقم قیسی را در دو گروه درجه یک و درجه دو به انجام می رسانیم.
هر ساله در شهر مرند تولید قیسی گوگردی از چند رقم زردآلوی ایرانی از سر گرفته می شود و با توانایی مطلق تولید کنندگان این شهر، تولید در شرایطی به انجام می رسد که قیسی ها از خاطر کیفیت خوب شان مطمئن هستند. البته قیسی هایی هم از زردآلوهای کوچک و درجه دو فرآوری می شوند که سطح کیفی شان معمولی می شود.
قیسی گوگردی مرند در کنار کیفیت ممتازی که دارد، توانسته در بازار جزو تولیدات عمومی پسند و پرخرید جا افتد که خوشبختانه میزان تولید در این شهر با تمام تلاش تولیدی ها در تراز و تناژ بالایی به ثبت می رسد. موقعیت خرید ارقام قیسی فرآوری شده در شهر مرند از طریق بازار حضوری، در وضعیت ساماندهی شده برقرار است که همواره این فرصت به واسطه فعالیت مراکز فروش اینترنتی، در بهترین حالت ممکن به آسانی امکان پذیر گشته است.

قیسی گوگردی

مرکز پخش قیسی گوگردی ممتاز

قیسی گوگردی در حالت اقدام جهت فرآوری آن، با استفاده از دود گوگرد تولید می شود که در واقع زردآلوها روی تخته های صاف و مخصوص این کار پهن شده و این تخته چوب ها به صورت طبقاتی در داخل یک اتاق چیده می شوند و با اعمال دود گوگرد مرحله اول تولید اجرایی می شود. پس از این کار، تخته ها را از اتاق خارج کرده و در معرض آفتاب باید قرار داد تا بافت شان کمی نرم شود. سپس پس از سه روز هسته زردآلو جدا می شود و در مرحله آخر تولید، دوباره زردآلوها را زیر نور مستقیم پهن می کنیم تا در حد استاندارد خشک شوند.
همواره قیسی گوگری با روش و شیوه ای کاملاً صحیح در شهر مرند تولید می شود که همین اقدامات دقیق اجرا شده، تولیدات ممتاز را رقم می زنند. قیسی مرند توسط مراکز مستقر در این شهر به شکلی کاملاً تخصصی طبق نیاز مشتریان پخش می شود که طی این اقدام، خرید ایده آل فرصت سازی می شود.

قیسی گوگردی

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید