این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید قیسی طلایی ممتاز صادراتی

قیسی طلایی صادراتی به رقمی گفته می شود که ویژگی های ممتازی از جمله رنگ زرد طلایی بدون هیچ لکه ای، طعم شیرین خوشایند و سایز یکسان داشته باشد که تمام این ویژگی ها توسط کارخانه ای معتبر برجسته سازی می شود.
امروزه موضوع قدم گذاشتن در تجارت صادراتی قیسی زردآلو به پیروی از یکسری قاعده ها بستگی دارد که در واقع ویژگی های ممتاز کیفیتی را باید برای قیسی ای که قرار است صادرات شود، به وجود آورد که همین اقدامات، امتیاز ویژه ای در جذب مشتریان زیاد محسوب می شود. در بحث برجسته سازی ارزش صادراتی محصول قیسی طلایی نیز، باید به تبعیت از استانداردها، برای ارتقاء کیفیت خود محصول و نحوه بسته بندی تلاش کرد که با محقق یافتن تولید محصول ممتاز، تجارتی خوشایند به سرانجام می رسد.
کارخانه های معتبری در تولید قیسی طلایی ممتاز فعالیت مثمرثمرتری دارند که اجراکننده دقیق ویژگی های کیفیتی مرغوب هستند و طبق برنامه ای منظم، صادرات خوبی را برای انواع قیسی زردآلو مخصوصاً رقم طلایی به ثبت می رسانند. در کل آمار صادرات خشکبار از دید ارزش قیمتی و وزنی آن، هر ساله دچار تغییرات نسبی می شود که این موضوع طبیعتاً در اقدام به صادرات انواع قیسی نیز مشاهده می شود.

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید