این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید و بسته بندی قیسی سیاه درجه یک

قیسی سیاه

قیسی سیاه درجه یک که به پشتوانه تلاش کارخانه ها تولید و بسته بندی می شوند، توانسته نظر خیلی از مصرف کنندگان را جلب نماید که در حقیقت کیفیت خوب اجرا شده در تولید به واسطه تلاش کارخانه ها، نتیجه متمایزتری را پدیدار کرده است.
مسلماً می دانیم در کارخانه ها به خاطر دستگاه های پیشرفته دخیل در تولید، کیفیت محصولات از نگاه آزمایشات و استانداردها، نمره قبولی و تأییدیه ها را اخذ می کنند و به نام تولیدات ممتاز بدون مشکل بهداشتی روانه بازار می شوند. امروزه کلیه ارقام قیسی زردآلو هم که با مهر و نام کارخانه ها در بازار حضور می یابند، دارای وضعیت مورد قبول استاندارد بهداشتی هستند و مصرف شان به موازات اخذ استانداردها هیچ مشکلی پیش نمی آورد.
تولید انبوه و بسته بندی بهداشتی قیسی زرد و سیاه با ترکیب تلاش انسان و دستگاه در بهترین وضعیت از لحاظ بهداشت اجرایی می شود که کارخانه ها برای دستیابی به تولیداتی درجه یک، امکانات شان را به مرور پیشرفته تر هم می کنند تا همیشه در بالاترین کیفیت، محصولات شان را برای رقابت به بازار ارسال نمایند. از این رو هنگام قیسی خریدن، می دانید نمونه هایی که با توان صنعتی تولید و بسته بندی شده اند، جزو بهترین ها می باشند و خریدشان اطمینان بخش است.

قیسی سیاه

مدیریت فروش(یوسفی)

شماره موبایل 09144946707
کانال تلگرام mivehnuts@
کانال اینستاگرام mivehnuts@
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
پست الکترونیکی mivehnuts@gmail.com

این مجموعه  شما را به خرید بهترین محصولات میوه و خشکبار  دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید